עצי גן מעוצבים

עצי גן מעוצבים

צמחיית גן בישראל צריכה לתת מענה מדויק ויעיל על דרישות רבות כמו חיסכון במים ומתן צל, ולכן חשוב להתאים אותה לגינות ביתיות ולחצרות מוסדיות. לכל אלה נוסף גם השיקול האסתטי ואנחנו שמחים להציע לכם סגנון ייחודי של עיצוב צמחיית גן שמגיע אלינו מיפאן ההיסטורית. עיצוב עצים יפאני הוא עיצוב שמצטיין ביופי ותכנון, ולכן גם משרה שלווה בכל מקום כדי ליצור מרחב רגוע, מסודר ומאורגן שגם לישראלים קל להתחבר אליו ולתחזק אותו. 

מי אנחנו?

את האהבה לגינון יפאני התחלנו בגינה הביתית שלנו ומשם עברנו לעיצוב בונסאי וגנים יפאניים ללקוחות. בחמש השנים האחרונות אנחנו מעצבים ונוטעים עצי גן מעוצבים בסגנון היפאני המלוטש והייחודי, כדי ליצור את החוויה היפאנית בגנים הישראליים. אפשר ליצור אותה בכל חצר או גינה בכל גודל שהוא משום שאחד העקרונות הוא להתאים את העיצוב לחלל ולמרחב ולכבד אותו. עצי גן מעוצבים מתאימים לכל חצר ישראלית בכל אזור ובכל שטח, וכמובן שגם באדניות, משום שהם מעוצבים בשיטת נאווקי בדומה לעיצוב עצי בונסאי.

מה חשוב לדעת על עצי גן מעוצבים בסגנון יפאני?

כל מי שביקר ביפאן מכיר את העיצוב היפאני הקפדני של הצמחייה המקומית, כדי ליצור מראות אופייניים לאורח החיים ולסגנון שיפאן רואה בו ערך שצריך ליישם ביום יום. עצים מעוצבים מטופחים על ידי גיזום והכוונה לגודל שאליו רוצים להגיע. לכן, אנחנו יכולים לשתול עצים מעוצבים כאלה גם במכלים גדולים ובעציצים ולא רק באדמה, כך שזהו פתרון מעולה גם לתחזוקת הגינה ולהצבת עצים בנקודות שבהן אי אפשר לשתול עץ ישירות בקרקע.

כבוד לעץ, לגידול, ולעיצוב

הכבוד הרב שרוחשים יפאנים לעץ בא לידי ביטוי בטיפוח ובגידול שלו בצורה אמנותית על ידי הכוונה של העץ מההתחלה בגיזום שורשים וענפים, עד שהוא מגיע לגודל האופטימלי שלו שמתאים לשתילה. תוך כדי גדילה, הוא נקשר ונגזם ומעוצב כך שיתקבל המראה האופייני שלו, כך שלכל עץ יש את המתווה הטבעי והמתאים לו. התוצאה המתקבלת מרהיבה, משרה שלווה ורוגע בגלל השילוב שבין הצמיחה של העץ לבין הריסון וההכוונה בכל שלב. בשיטה זו מקבלים עצים מעוצבים כמו עצי בונסאי, אבל בגודל הטבעי שלהם, שמתאים לשתילה באדמה ובמכלים מתאימים. 

למי מתאימים עצי גן מעוצבים?

אנחנו מציעים לכם עיצוב של מאות סוגי עצים לבחירתכם ולפי טעמכם, שמטופחים אצלנו באהבה ובהערכה ליופיים ולפוטנציאל שלהם. אנחנו מציעים עצים ומוצרים שונים כמו ערכות לקהל מגוון:

לאדריכלים ולמעצבי פנים

למעצבי נוף

לבעלי בתים ומשפצים

לגננים ואנשי מקצוע 

לבעלי אולמות וגני אירועים

לכל מי שאוהב את הסגנון היפאני ומתחבר אליו

אולי יעניין אותך גם:

גן יפני

גן יפני הוא גן מנימליסטי שכל פרט בו מדויק ונבחר בקפידה  האנרגיה של הגן והשלוה

קרא עוד »