אודות

אודות אקו-בונסאי

צמחי בונסאי

אקו בונסאי הנה חברה משפחתית המתמחה בגידול ועיצוב עציצי בונסאי ומספקים עצי גן מעוצבים, עיצוב גנות יפאניות ומשווקים עצים, עציצים, ציוד משלים לתחזוקה שוטפת וכמובן עציצי בונסאי מיוחדים. הכול התחיל בגינה הפרטית שלנו, כאשר לאורך השנים החלטנו לספק ללקוחות עיצוב בונסאי וגנים יפניים. אקו בונסאי מאפשרת לנו לחלוק את הטבע הקסום עם לקוחותינו, לאפשר להם לעצב ולגני עצי בונסאי משלהם, לעצב את הגינה שלהם בצורה אסתטית, נעימה ועם אנרגיות חיוביות עם מגוון עצים ועציצים מדהימים. 

צמחי בונסאי

בונסאי הוא צמח קטן, הגדל במגש, המטופל בידי אמן בונסאי החל מיומו הראשון. מדובר באומנות גידול שיחים באמצעות טיפול מקצועי ונכון בענפיו ושורשיו של הבונסאי כדי לדמות צמיחה של עצים עתיקים וגדולים בטבע. לא כל עץ יכול להיות עץ בונסאי. אומנות זו של גידול עצי בונסאי החלה בסין ועברה ליפן. את מה שלמדו על האופן שבו העצים גדלים והופכים להיות כל כך מיוחדים, יפים וייחודיים, יישמו על עצי הבונסאי. אנו באקו בונסאי שואפים לגבי לתוצר הצמח המושלם ולאורך השנים נוכחנו לגלות שהעבודה עם הטבע, בטבע, תורמת להגעה לתוצאות מדהימות. על כן, אנו דואגים למהול את האדמה ב30% של הומוס, אותו אנו מייצרים בעצמנו מתוצר של תולעים אדומות שאנו מגדלים במיוחד.

מה תמצאו באתר שלנו?

באתר אקו בונסאי תוכלו להכיר אותנו ואת פועלנו בצורה הטובה והמקיפה ביותר. תוכלו להתרשם מקטלוג העצים והעציצים המגוונים ואף לרכוש לעצמכם צמחים נפלאים לגינה שלכם או צמחי בונסאי לגידול עצמאי. כמו כן תוכלו להזמין עצים מעוצבים לגינה ואף שירותי עיצוב גינות בסגנון יפני. נשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך.